Sezóna 2016

Čo sa páčilo a čo nie, návrhy na zmeny do ďalšej sezóny a iné...
Napísať odpoveď
FERDA23
Príspevky: 7
https://www.firmbook.eu/meble-kuchenne-warszawa
Dátum registrácie: 15. Augusta 2016, 15:56

Sezóna 2016

Príspevok od používateľa FERDA23 »

Čo sa páčilo a čo nie, návrhy na zmeny do ďalšej sezóny a iné...
FERDA23
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 15. Augusta 2016, 15:56

Re: Sezóna 2016

Príspevok od používateľa FERDA23 »

Navrhujem do dalsej sezony doplnenie pravidiel:

1. v mesiaci oktober je mozne odohrat uz len 2 zapasy, v mesiaci november je mozne odohrat uz len 1 zapas na hraca. Ide o to aby sa zabranilo spekulaciam na konci sezony s narychlo dohravanymi zapasmi a "prisposobovaniu" sa pravidlam. Myslim si ze april az september, teda za 6 mesiacov ked niekto odohra 12 zapasov by bolo divne keby potom za mesiac kedy uz nie je prilis tenisove pocasie odohral 4 zapasy.

2. hracom bude pribudat rating za kazdy odohraty zapas. Upravy ratingu budu ako doteraz, len za kazdy odohraty zapas sa pripocita hracom po bode. Navrhujem 1 bod za kazdy odohraty zapas.
jessica
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 18. Septembra 2016, 13:27

Re: Sezóna 2016

Príspevok od používateľa jessica »

Mohlo by sa priratat klidne aj dva body za odohraty zapas
jessica
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 18. Septembra 2016, 13:27

Re: Sezóna 2016

Príspevok od používateľa jessica »

Navrhujem odohrat vykendovy turnaj prvy julovy vykend ako to bolo teraz a davajte sem napady ako zlepsit ligu co sa vam nepacilo co treba zmenit a vsetci sa vyjadrujte a nielen ja a fera
FERDA23
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 15. Augusta 2016, 15:56

Re: Sezóna 2016

Príspevok od používateľa FERDA23 »

Este by som rad dodal ze pravidla boli od zaciatku sezony zverejnene na stranke a neboli upravovane. Ze sa za neodohrate zapasy strhava 5% ratingu bolo jedno z motivacnych pravidiel aby si zahral aspon 1 zapas kazdy s kazdym. Objektivne dovody sme vylucili a za tieto neodohrate zapasy sa rating nestrhal. Ked sa ale niekto v novembri zbada ze mu chybaju 4 zapasy a za pol roka nebol schopny odohrat 13 zapasov /kazdy s kazdym/ tak uz je potom neskoro. Treba hrat pocas sezony. Islo o zabavu, mne sa sezona pacila, konecne som vyskusal inych superov ako mojich vernych Matesa a Palu K.
Rad by som isiel aj do novej sezony s nadsenim ze si odohram vela peknych zapasov s roznymi supermi. Pripravim registraciu do novej sezony, potom sa mozte prihlasovat, dufam ze chcete hrat. Inak ako to spravime s prenosom ratingu do novej sezony? Alebo dame restart a zacneme znovu?
Napísať odpoveď